Mezőgazdaság, környezetvédelem

Sertéstelepi műszakvezető álláslehetőség Bácsalmás településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bácsalmás
2020. 03. 31. 14:12

Partnerünk a PEGANOR Kft. keresi új munkatársait (2 fő), a Bácsalmási Agráripari Zrt. meghatározó termelési kapacitással rendelkező tradicionális sertéstartó gazdaságának telephelyeire SERTÉSTELEPI MŰSZAKVEZETŐ munkakörbe.

Feladatok:

Leendő sertéstelepi műszakvezető munkatársunk feladatai:

  • A telepvezető által rábízott munkák teljes körű felelősséggel való ellátása és irányítása – tevékenységének ellenőrzése
  • Napi, heti és éves tervek megismerése, betartása és betartatása
  • A hozzá beosztott munkavállalók irányítása és ellenőrzése
  • Kimutatások készítése a telepvezető számára

Elvárások:

Ahogy az új munkatársunkat elképzeljük:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettsége van, vagy ez évben fejezi be tanulmányait
  • Szakmai gyakorlattal rendelkezik nagyüzemi sertéstelepek irányításában
  • Ellenőrizhető referenciákkal bír
  • Kreativitás, terhelhetőség, kitartás, lojalitás, megbízható munkavégzés jellemzi
  • Rugalmas és stressztűrő személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Előny, ha kommunikációképes angol nyelvtudással is rendelkezik

Amit kínálunk:

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, telefon, egyebek)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése