Beszerzési ügyintéző állás az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft.-nél

Aktív Kft.

2020. 02. 28.

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 30 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, valamint építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Bajai központunk beszerzési csoportjába keressük új munkatársunkat

BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ

pozícióba.

Feladatok

  • beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • szerződések kezelése,
  • nemzetközi partnerekkel való teljeskörű kapcsolattartás,
  • folyamatos kapcsolattartás a könyveléssel, kereskedelmi egységekkel,
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítói partnerekkel,
  • fuvarszervezés,
  • EKAER ügyintézés,
  • beszállítói árváltozások közlése a kereskedelmi egységek felé,
  • részvétel a kereskedelmi egység egyéb munkáiban (leltár, adminisztrációs munkák stb.),
  • beszerzési vezető munkájának teljeskörű támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • magabiztos számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Office programok és Outlook,
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • B kategóriás jogosítvány,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyök

  • német nyelv ismerete,
  • hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat,
  • vállalatirányítási szoftver(ek) ismerete.

Amit kínálunk

  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • fejlődési, tanulási lehetőség,
  • stabil, hosszú távú munkahely.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel kiegészített fényképes önéletrajzát.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!