Szakmunka

Bútorasztalos állás Baján

Munkavégzés helye: Baja
Fizetés: Bruttó 180000 - 350000 / hónap
2020. 02. 03. 15:46

Bajai, modern gépekkel felszerelt üzemünkbe bútorasztalos pozícióba teljes munkaidőben kollégákat keresünk, kiemelt bérezéssel, utiköltség téritéssel és jutalmakkal, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony,stabil és dinamikusan fejlődő céges háttérrel!

Feladatok:

  • Tömörfamegmunkálás, korpusz bútorok összeállítása, egyéb műhelymunkák.

Elvárások:

  • Folyamatos, önálló munkavégzés, precizitás.

Előnyök:

  • Stabil, több mint 30 éves céges háttér, kiemelt bérezés, jutalmak, előmeneteli lehetöség.

Amit kínálunk:

  • stabil, tőkeerős háttér
  • kiemelt bérezés
  • bejelentett munkaviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése