Raktárvezető állás Baján

Aktív Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Baja

2020. 01. 14. 14:08

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 29 éve működő, acélkohászati, épületgépészeti termékek és szerszámok kereskedelmével, valamint építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat. Bajai Vastelepre raktárvezető munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Baja - Vastelep, raktárcsarnok

Feladatok

  • raktározási feladatok ellátása, irányítása,
  • áruátvétel, -kiadás, -összekészítés, és ezek megszervezése,
  • anyagmozgatási feladatok elvégzése, koordinálása,
  • logisztikai, leltározási feladatok támogatása.

Elvárások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • középfokú végzettség
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány,
  • kohászati ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • raktárvezetői tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, 2020. február 14.-ig várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva a legkorábbi munkába lépési idő megjelölésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!