Fizikai, segéd, betanított munka

Raktárvezető állás Baján

Munkavégzés helye: Baja
2020. 01. 14. 14:08

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 29 éve működő, acélkohászati, épületgépészeti termékek és szerszámok kereskedelmével, valamint építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat. Bajai Vastelepre raktárvezető munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Baja - Vastelep, raktárcsarnok

Feladatok:

  • raktározási feladatok ellátása, irányítása,
  • áruátvétel, -kiadás, -összekészítés, és ezek megszervezése,
  • anyagmozgatási feladatok elvégzése, koordinálása,
  • logisztikai, leltározási feladatok támogatása.

Elvárások:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • középfokú végzettség
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány,
  • kohászati ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • raktárvezetői tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, 2020. február 14.-ig várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva a legkorábbi munkába lépési idő megjelölésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése