Felnőttképzési menedzser pozícióba kollégát keresünk Baja és környékén

EDUTC Kft.

2020. 01. 06.

EDUCATIONAL TRAINING CENTER

FELNŐTTKÉPZÉSI MENEDZSER

pozíció betöltésére középfokú végzettséggel főállású munkatársat keres

A feladatra, talpraesett, sikerorientált, dinamikus kollégát keresünk, aki a felnőttképzési menedzser beosztásban az oktatási központunk fejlődését hatékonyan tudja támogatni.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Tanfolyamokra előregisztrált érdeklődők részletes tájékoztatása, tanácsadás
  • új diákjaink beregisztrálása a választott képzésre
  • projektek teljes körű menedzselése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Magas fokú megbízhatóság,
  • Precizitás,
  • Jó kapcsolat kialakítása kollégákkal, tanárokkal, hallgatókkal
  • Számítógépes ismeret (MS Office Word Excel)
  • Középiskolai végzettség

AMIT NYÚJTUNK:

  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Magas kereseti lehetőség
  • Bónusz plusz
  • Területi, megyei, regionális vezetői továbbfejlődés lehetősége

ELŐNY:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • saját gépjármű

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános