Kereskedelem, értékesítés

Eladói munkakörbe (szerszám területre) munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Baja
2019. 11. 29. 12:01

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 29 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Eladó (szerszám terület)

Feladatok:

  • ügyfelek szakszerű kiszolgálása,
  • raktározási feladatok ellátása,
  • számlázás, szállítólevél készítés,
  • áru átvétel, -mozgatás és összekészítés,
  • a forgalmazott termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás,
  • megrendelések kezelése,
  • egyéb, adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Office.

Előnyök:

  • targoncavezetői jogosítvány,
  • termékismeret,
  • releváns munkatapasztalat.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése