Adminisztráció, irodai munka

Az AGROTRAIN Kft.-hez adminisztrátor munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Baja
2019. 11. 21. 10:33

AGROTRAIN Kft.

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

18 éve, 40 fővel működő, tőkeerős bajai szállítmányozási vállalat 8 órában adminisztrátor pozícióra munkatársat keres.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nem szükséges más, mint Türr István Gazdasági Szakközépiskolai érettségi, gépírás és a számítógép (word, excel) felhasználói szintű ismerete.

Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, hiszen számos vezetőnk is így kezdte!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • angol vagy német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Baja

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése