Fizikai, segéd, betanított munka

Árnyékolástechnikai rendszereket gyártó céghez keresünk munkavállalót csomagoló,árú kiadó munkakörbe

Munkavégzés helye: Baja
Fizetés: Bruttó 149000 - 0 / hónap
2019. 11. 07. 15:58

Árnyékolástechnikai rendszereket gyártó cég azonnali belépéssel keres 1 fő munkavállalót az alábbi pozícióba:

  • Csomagoló, árúkiadó

Munkabeosztás: 1 műszak, 8 óra,

A hirdetés November 30.- ig érvényes!

Nem tudunk mindenkinek válaszolni, a megkeresésre!

Kizárólag fényképes önéletrajzokat fogadunk el!

Feladatok:

  • Késztermékek csomagolása,polcra helyezése, előkészítése szállításhoz, rakodás, árúkiadás.

( Mérsékelt fizikai munka )

Elvárások:

Akit keresünk: Munkájára igényes, tiszta,becsületes,dolgozni akaró lelkiismeretes és lojális személy.

Feltétel: Feddhetetlen előélet, minimum Szakmunkásképzői végzettség, jó fizikum, és egészségi állapot.

Ideális jelölt:  Stabil, csapatban dolgozni tudó, és akaró személy, aki képes napi 8 órán át történő fizikai munkát végezni.

Előnyök:

  • Hasonló munkahelyen szerzett tapasztalat, igénybe vehető támogatás, igazoltan csökkent munkaképesség. (Természetesen amely mellett a feladat ellátására alkalmas )

Amit kínálunk:

  •  Hosszútávú biztos munkalehetőség, 8 órás munkabejelentés, fiatalos dinamikus csapat,  munkaruha, fejlődési lehetőség és utalt minimál bér, európai munkakörnyezet.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése