Accounting Manager pozícióba keressük kollégánkat Baján

Accounting Manager

Egyedülálló lehetőség nyílt megbízónknál, Baja egyik közepes méretű, külföldi tulajdonban levő gyáránál! Accounting Manager pozícióba keressük azt a tehetséges és tapasztalt könyvelőt, főkönyvelőt, vagy hasonló munkakörben dolgozó szakmabelit, aki szívesen kipróbálná magát egy magas felelősségkört jelentő pozícióban, ahol a szakmai kihívás mellett érvényesül a munka és a magánélet egyensúlya.

Egy kisebb pénzügyi csapat hatékony vezetése, fejlesztése, mentorálása vár a befutó jelöltre, illetve a pénzügy összefogása, vezetése és riportolása az ügyvezető felé. A vállalat cserébe versenyképes juttatási csomagot kínál lakhatási támogatással és cafeteriával!

Feladatok

Milyen feladatok várnak a befutó jelöltre?

  • A pénzügyi csapat munkájának irányítása, felügyelete​ közvetlen riportálás a vállalat ügyvezetője felé
  • Kőnyvelési, pénzügyi és kontrolling folyamatok hatékony működtetése
  • Havi, negyedéves és éves zárások sikeres koordinálása
  • Az évközi, év végi könyvvizsgálatok előkészítése és lebonyolítása
  • Az éves beszámoló összeállítása és közzététele a magyar számviteli és adózási szabályoknak megfelelően
  • Adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások előkészítése, az előkészítő munka szakmai felügyelete
  • ​Adózási kérdések szakmai elemzése, adóoptimalizálás

Elvárások

Akit keresünk, arra az alábbi állítások mind igazak:

  • 5+ év tapasztalata van számviteli területen, melyet senior könyvelő, főkönyvelő vagy pénzügyi kontroller pozícióban szerzett vagy ezek kombinációjában
  • Mérlegképes könyvelői végzettsége van, bejegyzett könyvelő és naprakész számviteli tudása van
  • Jól beszél angolul
  • Szeret csapatban dolgozni, a tudását átadni és fejleszteni a juniorabb kollégákat határozott, magabiztos fellépése van és pozitív életszemlélete

Amit kínálunk

Azoknak érdemes jelentkezni, akiknek az alábbiak fontosak:

  • Work- life balance
  • Modern SAP rendszer használata
  • Szakmai önállóság
  • Kiszámítható, 8 órás napi munka végzés
  • Rövid és gyors havi zárási periódus
  • Korrekt és egyenes fellettes és természetesen versenyképes havi bér

JELENTKEZÉS: Kérem küldje önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva és felveszem Önnel a kapcsolatot a megadott elérhetőségeken!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető