Raktározás, logisztika

Raktáros munkatársat keresünk Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2019. 09. 25. 14:50

Brinmetál Kkt. lendületes csapatába raktáros munkatársat keres. Az ideális jelölt pontos, megbízható, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra képes.

  • Feladatok: vevők kiszolgálása, anyagmozgatás, beszerzés, csomagolás, készletnyilvántartás,
  • B. kategóriás jogosítvány és középfokú végzettség szükséges
  • Előnyt jelent a raktározásban való jártasság, targoncavezetői jogosítvány, angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk: kiemelt bérezés, megbízható háttér, hosszútávú munkalehetőség

Feladatok:

  • beérkező áru kezelése,
  • raktározás,
  • anyagmozgatás,
  • vevők kiszolgálása,
  • beszerzési feladatok.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • B. kategóriás jogosítvány,
  • pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, lojalitás

Előnyök:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • raktározásban, beszerzésben való jártasság
  • nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • biztos háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése