Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított munka Dunavarsányban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunavarsány
Fizetés: Bruttó 0 - 1283 / óra
2019. 09. 25. 12:21

Dunavarsányi partnerünkhöz keresünk folyamatos megszakítás nélküli munkarendbe Munkatársakat.

3 nappali (12 órás) műszakot, 3 pihenőnap követ, majd 3 éjszakás (12 órás) műszakot szintén 3 pihenőnap követ.

Feladatok:

Partnerünk a DPF-et (Diesel Particulate Filter) gyártja. Ez egy dízel gépjárművekhez kifejlesztett kerámia alapanyagú szűrő, mely a motor és a kipufogódob között helyezkedik el.

Leendő Munkatársaink feladata automatizált, illetve kézi folyamatok ellátása.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Teszten, interjún való megfelelés
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása:
  • ️3 nappali (12 órás) műszakot, 3 pihenőnap követ, majd 3 éjszakás (12 órás) műszakot szintén 3 pihenőnap követ
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév

Előnyök:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó alapórabér 1283 Ft
  • Ingyenes buszjáratok (tesztírás napján is,meghatározott településekről)
  • Határozatlan idejű, teljes idejű munkaviszony
  • Munkabér előleg biztosítása havi 1 alkalommal
  • Szép kártya (12.500 - 28.500 Forintig)
  • Ajánlói bónusz (akár 60.000 Forint)
  • Hűségbónusz
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése