Könyvelő kollégát keresünk Érsekhalma településen

Aktív Kft.

Könyvelő, könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Érsekhalma

2019. 09. 10. 10:54

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 29 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Központ telephelyére könyvelő munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Munkavégzés helye: 6348 Érsekhalma-Hild, Hildsor 12.

Feladatok

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása,
  • általános számviteli feladatok ellátása,
  • szállítói számlák könyvelése,
  • napi banki kivonatok könyvelése,
  • készletfelhasználás könyvelése,
  • analitikák összeállítása, ügyfélfolyószámlák egyeztetése,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • részvétel az évközi és az éves zárásban.

Elvárások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • középfokú pénzügyi, számviteli végzettség,
  • naprakész számviteli ismeretek,
  • magabiztos számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Excel és Word,
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 2-3 éves számviteli pozícióban szerzett gyakorlat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános