Szakmunka

Autómosó munkakörben álláslehetőség Baján

Munkavégzés helye: Baja
2020. 05. 12. 09:35

Autómosó munkatársat keres a Móczás Autóház Kft.

Jelentkezni a 06/30-205-8641-as telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  1. Gépjárművek teljes körű tisztítása:
  2. új -és használt autók mosása, porszívózása

  3. szalonban levő autók portalanítása, ha szükséges mosás

  4. udvaron levő autók (új-használt) mosása, porszívózása, ha szükséges kárpit tisztítás is

  5. a közvetlen munkahely karbantartása, napi szinten felmosás, szemét kihordás

  6. az udvarban levő növények locsolása

  7. a munkaórán felüli időben, amennyiben nincs más munka besegítés a szervizben a szerelőknek

  8. amennyiben más munka nincs, úgy főnöki utasítás alapján egyéb munkakör ellátása

  9. minden második szombat munkaidő (reggel 8-tól 13-ig)

  10. A gépkocsik mozgatása, ha szükséges.

  11. Az udvar karbantartása (Söprés, gazolás)

  12. Gépjárművek elvitele és ügyintézése műszaki átvizsgálás és eredet vizsga esetén, valamint a várakozó ügyfelek szállítása.

Elvárások:

  • Megbízható, munkájára igényes munkatársat keresünk

Előnyök:

  • - autókozmetikában való jártasság

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • felelősségteljes munka
  • utazási támogatás adható / szolgálati autó bizonyos esetben
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése