Német nyelven beszélő kisegítő munkatársat keresünk bajai székhelyű céghez

DISOL Kft.

Nettó 650 000 Ft - 950 000 Ft / hónap
2019. 06. 24.

Bajai székhelyű Disol Kft. németországi és/vagy ausztriai projektjeihez németül legalább középfokon beszélő munkatársat keres ipari festő, vagy ipari bádogos csapat mellé fizikai munkára.

Feladatok

  • Külföldön dolgozó festő és/vagy bádogos kollégák támogatása német nyelven, és betanítás után fizikai munkavégzés a többi dolgozóval együtt.

Elvárások

  • Német nyelv min. középfokú ismerete.

Előnyök

  • Építőipari munkában szerzett tapasztalat (ipari bádogozás, korrozióvédő festés, homokszórás, glettelés stb.); műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés.
  • A teljes szállásköltséget a cég állja.
  • A kiutazás és a kinti munkába járás költségét a vállalat viseli.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott