Fizikai, segéd, betanított munka

Napelemes csapatba szerelőket keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2020. 01. 06. 10:47

Megújuló energiával foglalkozó vállalkozásunkba keresünk napelem szerelőket.

Cégünk egy innovatív iparágban tevékenykedik, amely dinamikus növekedés előtt áll.

A pozíciót betöltő személynek egy 3-4 főből álló csapat részeként kell elsősorban napelemes rendszerek szerelésével, elektromos kivitelezéssel foglalkoznia.

Az általunk keresett személynek jó műszaki érzéke van, magasban történő munkavégzés nem riasztja vissza, elektromos szerelői gyakorlattal rendelkezik vagy hajlandó megtanulni.

A munkák kb. 70 százaléka Baján és a környező megyékben történik, de esetenként Budapesten és környékén, valamint az ország más részein is dolgozunk.

Bátran keressen minket a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Feladatok:

  • elektromos szerelési munkák végzése, napelemek telepítése
  • klímák, elektromos fűtések felszerelése
  • anyagbeszerzés helyben, esetenként Budapestről (autót biztosítunk)

Elvárások:

  • műszaki beállítottság
  • türelem és higgadtság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • villanyszerelői vagy egyéb elektromos szakmai képesítés
  • ácsmunkákban szerzett tapasztalat
  • tetőn ill. magasban végzett munkatapasztalat
  • csapatvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidejű bejelentés
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • rugalmas szabadság
  • alkalmankénti prémium
  • fix fizetése mellett lehetősége van jutalékot szerezni (év közben is)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése