Adminisztráció, irodai munka

Mezőgazdasággal foglalkozó bajai vállalkozás adminisztrációs munkakörben kollégát keres

Munkavégzés helye: Baja
Fizetés: Nettó 150000 - 180000 / hónap
2019. 06. 11. 14:27

Mezőgazdasággal foglalkozó vállalkozás bajai telephelyére adminisztrációs munkakörbe munkatársat keres. Feltétel legalább középfokú végzettség, alapfokú számítógépes ismeret, gépírás.

Előny mezőgazdasági adminisztratív területen szerzett tapasztalat, illetve felsőfokú agrár végzettség.

Fényképes önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • Napi irodai feladatok, továbbá a mezőgazdasági termeléshez kapcsolódó összes adminisztrációs feladat ellátása.

Elvárások:

  • Feltétel legalább középfokú végzettség, alapfokú számítógépes ismeret, gépírás.

Előnyök:

  • Előny mezőgazdasági adminisztratív területen szerzett tapasztalat, illetve felsőfokú agrár végzettség.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése