Mezőgazdasággal foglalkozó bajai vállalkozás adminisztrációs munkakörben kollégát keres

Miagro Kft.
Baja
Nettó 150 000 Ft - 180 000 Ft / hónap
2019. 06. 11.

Mezőgazdasággal foglalkozó vállalkozás bajai telephelyére adminisztrációs munkakörbe munkatársat keres. Feltétel legalább középfokú végzettség, alapfokú számítógépes ismeret, gépírás.

Előny mezőgazdasági adminisztratív területen szerzett tapasztalat, illetve felsőfokú agrár végzettség.

Fényképes önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Napi irodai feladatok, továbbá a mezőgazdasági termeléshez kapcsolódó összes adminisztrációs feladat ellátása.

Elvárások

  • Feltétel legalább középfokú végzettség, alapfokú számítógépes ismeret, gépírás.

Előnyök

  • Előny mezőgazdasági adminisztratív területen szerzett tapasztalat, illetve felsőfokú agrár végzettség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!