Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő - Homelux lakberendezési áruház Baja

Munkavégzés helye: Baja
2019. 06. 07. 13:45

Baja legnagyobb lakberendezési áruháza, a Homelux lakberendezés bővülő csapatába értékesítőt keres. Dolgoztál már hasonló munkakörben? Szívesen segítesz a vásárlóknak kiválasztani a megfelelő termékeket?

Jelentkezz most értékesítői munkakörbe, a következő osztályok közül választhatsz:

  • bútor
  • kert
  • barkács
  • fürdőszoba
  • lakásfelszerelés

Csak küldd el az önéletrajzod, és legyél a csapatunk tagja!

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, segítése
  • értékesítés az áruházban
  • termékek felügyelete, rendben tartása, kihelyezése
  • adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • kereskedelmi irányultság
  • jó kommunikációs készség
  • csapatszellem
  • vidámság

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kert, bútor, barkács, szaniter termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkahely Baján. Jó munkakörülmények, munkaruha, fejlődési lehetőség.
  • Teljes munkaidős állás versenyképes fizetéssel.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése