Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens kollégát keresünk bajai felújított, belvárosi irodánkba

Munkavégzés helye: Baja
2019. 04. 12. 08:57

Megújuló energiával foglalkozó vállalkozásunkba keresünk irodai asszisztenst napi 4 órás munkavégzésre. Cégünk egy kiemelkedően innovatív iparágban tevékenykedik és exponenciális növekedés előtt áll.

A pozíció betöltéséhez nem szükséges szakirányú végzettség vagy nyelvtudás, nem is papírok alapján fogunk Ön mellett dönteni. Mi mindent megtanítunk Önnek, amire munkavégzés során szüksége lesz.

A munkavégzés idejét közös megegyezés alapján egyeztetjük, rugalmasan kezeljük.

A fix fizetésen túl lehetőség van jelentős plusz prémiumhoz/jutalékhoz jutni.

Bátran keressen minket a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy hívjon a 0630/ 54 991 56 -os telefonszámon!

Ha nem tudjuk felvenni, később visszahívjuk.

Szép napot!

Feladatok:

  • érdeklődők fogadása, eligazítása, információk átadása az irodában
  • engedélyeztetési papírmunka kezelése (szkennelés, nyomtatás, e-mail-ek küldése/fogadása)
  • értékesítőkkel való kapcsolattartás (főleg telefonon)
  • számlák iktatása, lefűzése
  • postai levelek feladása

Elvárások:

  • számítógép felhasználói, alapszintű ismerete
  • Microsoft Office (Word, Excel) alapszintű ismerete
  • kedves, türelmes személyiség
  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • pénzügyi/könyvelői végzettség
  • grafikai szoftverek ismerete (CorelDraw, Photoshop)
  • irodai asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • felújított, belvárosi irodában dolgozhat
  • napi minimum 4 óra munkavégzés (heti minimum 20 óra)
  • munkaidejét közös megegyezés alapján, rugalmasan határozzuk meg
  • fix fizetése mellett lehetősége van prémiumot/jutalékot szerezni (év közben is)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése