Tésztakészítő munkatársat keresünk gombócüzemünkbe

Vaskúti gombócüzemünkbe hosszú távon dolgozni akaró, talpraesett, munkájára igényes női, férfi tésztakészítő (pék,szakács, cukrász)  munkatársat keresünk. 8 órás bejelentett, állandó délelőttös, 6-14:20-ig tartó munkára Baja, Vaskút, Bátmonostor, Nagybaracska, Csátalja vonzáskörzetéből.

A munkába járást biztosítjuk, étkezési hozzájárulás + munkaruha.

Fényképes Önéletrajzokat a  "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk vagy telefonon lehet érdeklődni: 06-79-472-544

Feladatok

  • Tésztakészítés,

Elvárások

  • Talpraesett,
  • Igényes,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!