Lakatos - szerelő állás bácsbokodi telephelyen

GP autó Kft.
Bácsbokod, Baja
2023. 04. 25.

Keresünk asztalost, lakatost, /hegesztő, általános, karosszéria/, szerelőt /autó, gép, villamossági/, fényezőt, Bácsbokodi telephelyre, műhelymunkára,

1 műszakos munkarendbe. Bajáról szervezett kiutazás.

A fényképes önéletrajzokat a "Jelenetkezem" gombra kattintva várjuk.

Érdeklődi a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Pahor Járműfelépítmények.

www.pahor.hu

Feladatok

  • Járműfelépítmények, platók, billencsek, alu-, és hűtős dobozok, szerkezeti elemeinek gyártása, összeszerelése. Üvegszálas műanyag turisztikai termékek,és ezek alkatrészeinek készítése, összeszerelése.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Jártasság a kéziszerszámok használatában.
  • A meghirdetett szakmák egyikének legalább alapfokú ismerete, megfelelő gyakorlati alkalmazása.

Előnyök

  • Tapasztalat, a hirdetett szakmák egyikében

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!