Kereskedelem, értékesítés

HOMELUX lakberendezési áruház értékesítő kollégát keres Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2019. 02. 01. 14:39

A HOMELUX lakberendezési áruház csapata bővítéséhez értékesítési munkatársat keres.

Az áruház 2018-ban nyitotta meg kapuit Baján, a Szegedi út 64. szám alatt, és 1500 m2-en kínál lakberendezést, bútorokat, fürdőszoba felszereléseket és szaniter termékeket, valamint szezonális jelleggel kerti bútorokat, szerszámokat.

Feladatok:

  • Az új munkatársunk feladata lesz a vásárlók tájékoztatása a termékekről, értékesítés és az ahhoz kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • értékesítői véna
  • jó kommunikációs készségek
  • csapatszellem
  • munkakedv
  • vidámság

Előnyök:

  • kereskedelmi, értékesítői tapasztalat bútorok vagy fürdőszobai termékek vagy kert/barkács termékek terén

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • jó munkakörülmények
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése