Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi képviselő kollégát keresünk bajai nagykereskedelmi vállalathoz

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja és környéke
2020. 10. 20. 13:32

Nagykereskedelmi feladatokra kereskedelmi képviselő munkatársat keresünk Nyugat-Magyarországi régióba.

A munka utazással jár, a mobilitás elvárás.

A munka jellege miatt férfi munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Nagykereskedelmi partnereink látogatása, új ügyfelek felkeresése.
  • Rendelések rögzítése, tárgyalások levezetése, ezekről összefoglalók készítése.
  • Ajánlatok készítése, projektekben való részvétel.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő bérezés (versenyképes fix bér+jutalék+költségtérítés), céges autó, céges telefon.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • A munka elvégzéséhez irodai háttértámogatás.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Elvárásaink:

  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség, utazási hajlandóság.
  • Jó kommunikációs készség, szorgalom.

Előny, de nem feltétel: műszaki érdeklődés, hasonló téren szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • Személyes és telefonos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, megbizhatóság, lojalitás, terhelhetőség, utazási hajlandóság.
  • Érettségi
  • Elsősorban férfi munkatársat keresünk.

Előnyök:

  • Műszaki érdeklődés, esetleg végzettség.
  • Hasonló téren szerzett tapasztalat.
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés (versenyképes fix bér+jutalék+költségtérítés).
  • Céges autó, céges telefon.
  • Bejelentett munkaviszony.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése