Baján logisztikai feladatokra munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Baja
2019. 01. 18. 09:34

Raktáros kollégát keresünk!

A munka jellegéből adódóan elsősorban férfiak jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok:

  • áru átvétel-kiadás, csomagok összekészítése, szállításra való előkészítése.
  • A megfelelő kolléga lehet pályakezdő is, de nem feltétel.
  • Szorgalmas, terhelhető, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó, hosszú távra tervező jelentkezőket várunk.

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett, stabil állás, jófej kollégák és főnök, korrekt fizetés és munkafeltételek.

Jelntkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Áru átvétel-kiadás
  • Kiszállítások előkészítése, csomagolás
  • Raktárkészlet.kezelése

Elvárások:

  • Megbízhatóság, stabilitás
  • Szorgalom
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkában és önállóan is tud dolgozni
  • Precizítás
  • Középfokú végzettség

Előnyök:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány, vezetésben szerzett tapasztalat, rutin
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, stabil háttér
  • Hosszú távú munkalahetőség, 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos, energikus kollektíva
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése