0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Kiemelt
Baja, Portador Cargo Kft.
Fuvarszervező állás bajai székhelyű cégnél
Baja, Vikrola Speed Kft.
GLS futárszolgálat futár munkakörbe munkatársakat keres Baján
GLS futár, csomagkézbesítő munkatársat keresünk Baján
Baja és környéke, Vikrola Speed Kft.
GLS futár, csomagkézbesítő munkatársakat keresünk Baján
Baja, Trigo Kft.
A Trigo Kft. nemzetközi tehergépjármű vezető munkatársakat keres 2/2-es munkaciklusba
Érsekcsanád, Dorato-Daniele Bt.
C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező nemzetközi tehergépkocsi-vezetőt keresünk Érsekcsanádra
Futár, csomagkézbesítő munkára kollégát keresünk Baja és környékén
Vaskút, Felső-Bácskai Hulladékgazdálkodási Kft.
Vaskúton diszpécsernek munkalehetőség
Vaskút, FBH-NP Nonprofit Kft.
Vaskúton hulladék válogató-rakodó pozícióba munkalehetőség
Baja, Tamás Attila e.v.
Több éves tapasztalattal rendelkező áruszállító munkalehetőség Baján
Baja, Berger Csaba e.v.
Tehergépkocsi-vezető álláslehetőség Baján
Baja, Butrans 2016 Szállító Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.