Gyorséttermi eladó munka Baján

Zeugma Kebap Vendéglátó Kft.
Baja
Nettó 150 000 Ft / Óra
2021. 05. 05.

Gyorséttermi eladó munkatársat keresünk csapatunk bővítése céljából.

Teljes munkaidős bejelentett munka.

Vidékiek jelentkezését csak abban azt esetben várjuk, ha nincsenek buszhoz kötve a nyitvatartásunk miatt.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az üzletben vagy telefonon.

A cím és a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  •  cím és a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.Ételek és italok előkészítése, elkészítése.
  •  Ízléses és udvarias felszolgálás a vendégek részére.
  • Az étterem nyitásra és zárásra történő előkészítése.
  • Részvétel az áruk minőségi és mennyiségi átvételében, tárolásában.
  • Pénztárgép kezelés.

Elvárások

  • Amit mi szeretnénk az röviden egy kedves, rátermett, mozgékony, mosolygós, kommunikatív, dolgozni akaró és tudó munkatárs lenne.

Ha magadra ismertél ne habozz kipróbálni egy napot nálunk!

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!