Quality specialist FMCG kollégát keresünk Baján

Élelmiszeripari gyártó partnerünk csapatába keresünk egy tapasztalt minőségügyi specialis-tát, aki a meglévő rendszer üzemeltetése mellett egy teljesen új technológia kialakítását támogathatja minőségügyi szempontból.

Ha rendelkezel IFS/BRC auditori képesítéssel, eset-leg már van is tapasztalatod a tanúsításban, és szeretnél egy új kihívást, akkor jelentkezz!

Feladatok

  • Feladatod lesz a minőségügyi rendszerek dokumentációjának aktualizálása, fejlesztése és ellenőrzése
  •  A vizsgálati eredmények alapján dönteni fogsz a termék felszabadításáról, elvégzed az ad-minisztrációját az SAP-ban
  •  Koordinálnod az auditokat és kapcsolatot tartasz a tanúsító szervekkel
  •  Részt veszel a reklamációk kezelésében
  •  Koordinálod a HACCP csapat munkáját
  •  Elvégzed a belső higiéniai auditokat és biztosítód, a követelmények betartását

Elvárások

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  •  BRC/IFS és HACCP képesítés és tapasztalat
  •  Legalább 3 év tapasztalat gyártásban minőségügyi terüle
  •  Aktív angol nyelvtudás
  •  Mikrobiológiai, higiéniai ismeretek
  •  Csapatjátékos attitűd, de képes önállóan is felelősséget vállalni a munkájáért

Előnyök

  • Részt vehetsz egy új termék és technológia minőségügyi kiépítésében
  •  Egy stabil, válságálló céghez csatlakozhatsz, ahol hosszú távon számítanak a munkádra
  •  Felelősségteljes és változatos feladatokat láthatsz el
  •  Egy folyamatosan fejlődő, bővülő gyártó cég tagja lehetsz
  •  Családias légkör és összetartó csapat vár

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott