Műszaki ügyintéző állás Baján

Portador Cargo Kft.
Baja
2024. 04. 17.

Bajai székhelyű, saját tehergépkocsi állománnyal rendelkező fuvarozó vállalat műszaki ügyintéző pozícióra munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 6500 Baja

A pozícióra jelentkezni szakmai fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombon keresztül.

Baja és közvetlen vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket.

Feladatok

  • Műszaki mentések koordinálása
  • Új járművek átvételével kapcsolatos ügyintézés
  • Vontatók és pótkocsik műszaki vizsgáztatása
  • Káresemény esetén biztosítási ügyintézés
  • Szerelvényekhez tartozó eszközök, védőfelszerelések beszerzése
  • Esedékes szervízek leszervezése
  • Sofőr oktatások leszervezése
  • Kiadott és készleten lévő eszközök folyamatos nyomon követése és pótlása
  • A szolgáltatókkal egyeztetni a felmerült javítási igényeket
  • Esetenként sofőrök szállítása, Stb.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)

Előnyök

Előny, de nem feltétel:

  • C+E kategóriás jogosítvány és digitális tachográf kártya
  • Kamionflotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Fleetboard program ismerete

Amit kínálunk

  • Teljeskörű betanítás
  • Versenyképes bejelentett fizetés, bónusz
  • Munkába járás térítése
  • Betanulás után: szolgálati gépkocsi
  • Mobiltelefon
  • Laptop
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!